O nás


about1
LABeKDesign vznikl především za účelem nabídnout zákazníkovi kompletní služby při realizaci interiéru a tím ušetřit drahocenný čas a starosti při zajišťování jednotlivých interiérových prvků.

Vznikl tým několika schopných lidí, kteří jsou znalci svých oborů. Úzce spolupracujeme s dalšími odborníky, se kterými máme dlouhodobé vztahy a dobré zkušenosti.

Dokážeme tak nabídnout a pojmout takřka celý interiér a zákazník tak může získat kompletní služby na jednou místě.

Naším stěžejním produktem je modulový nábytek, který má obrovskou výhodu ve svém nekonečném množství variací. Je založen na kombinaci pravoúhlých geometrických útvarů. Přijďte si k nám složit vaši novou nevšední a především zcela originální knihovnu, studentský či dětský pokoj nebo obývací stěnu. Stanete se tak vlastním návrhářem a interiérovým designérem. Modulární nábytek od LABeKDesign vyrábíme z různých materiálů a povrchů. Veškeré moduly lze doplnit o dvířka a poličky. Fantazii se zkrátka meze nekladou a je jen na vás, jak bude vaše sestava vypadat. Další informace a inspiraci naleznete v kategorii série nebo realizace.
To jsme my.. LABoratoř na nové zážitky z nevšedního bydlení. LABeKDesign je geometrie… Matematická věda, jenž se zabývá otázkami tvarů, velikostí, proporcí a
vzájemných vztahů obrazců a útvarů… a vlastnostmi prostorů……