Nová kuchyň na míru

01 Úno 2016

Od návrhu po realizaci – kompletní rekonstrukce kuchyně v panelákovém bytě

Dokončili jsme rekonstrukci kuchyňské linky v jednom z pražských panelákových bytů. Přáním majitelky bylo mít krásnou, moderní, vzdušnou a zcela originální kuchyň plnou líbivých detailů, požadavkem pak byly otevřené horní skříňky a police, spodní skříňky zavěšené bez použití nožiček a krycího soklu. Součástí návrhu měl být také nový jídelní stůl se dvěma místy k sezení.

Samotnému návrhu předcházela schůzka s investorkou a seznámení se, jaké vybavení bude její kuchyň obsahovat, abychom mohli navrhnout co nejpraktičtější rozložení a formu jednotlivých skříněk. Abychom majitelce ušetřili čas a starosti se zajištěním přípravných prací, domluvili jsme se na demontáži a odvozu původní kuchyňské linky, sádrokartonovém pohledu, nové elektroinstalaci, výmalbě a také na zajištění dodávky a montáže podlahy, pro kterou jsme zvolili vícevrstvou dřevěnou dubovou podlahu od LABeKDesign v oleji vanilka.

Použitými materiály jsou senosan, masivní dub, sklo a barevné lamino v supermatu, zvolené technologie s doživotní zárukou jsou od Blum.

Podívejte se na výsledek a pokochejte se dokonalými detaily, které jsou známkou úžasné řemeslné práce zajištěnou týmem LABeKDesign.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Related Posts

Z5