laminátové

pergo - nejodolnější laminátová podlaha - pro život takový, jaký je

Existuje obyčejná laminátová podlaha – a pak existuje PERGO - kvalitní laminátová podlaha. Originál. Bylo to PERGO, kdo před 37 lety přišel na trh s laminátovou podlahou.
Od té doby PERGO nepřestalo své kvalitní laminátové podlahy zdokonalovat. Jak co se týče vzhledu, odolnosti, kvality, z pocitu, který z laminátové podlahy máte, tak i z hlediska výroby a ochrany životního prostředí.
PERGO - vynálezce laminátové podlahy
PERGO - laminátová podlaha, která v roce 1977 vzbudila obrovskou pozornost. Coby vynálezci laminátové podlahy, kteří jsou již 37 let na trhu, si je PERGO vědomo lépe než druzí, že není lehké přijít na trh s pořádnou podlahou. V první řadě je třeba najít design, se kterým byste chtěli žít po mnoho let. Originální laminátové podlahy PERGO však nabízí mnohem více než jenom to, co je patrné na první pohled. Laminátové podlahy PERGO neskutečně mnoho vydrží, tudíž i po mnoha letech používání vypadají stále nádherně.
všechny dekory ve všech třídách zátěže
PERGO nabízí 84 dekorů ve třech třídách zátěže 32/33/34. Není tedy problém zvolit si zátěž, kterou potřebujete při zachování stejného dekoru. Zvolíte si design, doporučíme vám zátěž pro místo určení a získáte tak podlahu, která má ve všech kvalitativních stupních naprosto totožný dekor, povrchovou úpravu, formát i zkosení, tudíž vám PERGO zajistí plynulý přechod z jedné místnosti do druhé i při užití různých tříd zátěže.
vhodný formát pro každou místnost
Když přijde na podlahy, dekor hraje nejdůležitější roli při určování vzhledu jednotlivých místností. Ale je to také formát, který celkový dojem z nové podlahy umocní.
Laminátové podlahy PERGO jsou k dostání ve čtyřech různých formátech. Dlouhá prkna, která působí moderně a prostorně, klasický formát nebo formát nekonečného prkna. Některé typy mají zkosené hrany, což navodí dojem skutečných dřevěných prken či dlažby. Rozdílné formáty Vám umožní přetvořit efekt v jednotlivých místnostech. Můžete místnost rozšířit, zúžit, prodloužit, ztemnit či zesvětlit – Vaše možnosti jsou téměř nekonečné! Podívejte se do galerie a nechte se inspirovat užitím jednotlivých dekorů a formátů v různých prostorách, které vám napoví, jak může laminátová podlaha PERGO přeměnit tvář vašeho domova.
PERGO a životní prostředí
Laminátové podlahy PERGO jsou šetrné k životnímu prostředí. Jednak k prostředí, které si vytváříme doma, tak i k prostředí, které sdílíme. Péče o životní prostředí hraje klíčovou úlohu ve všem, co děláme. Ovlivňuje nejen naše produkty, naši výrobu, ale také výběr surovin, procesů, dodavatelů, přepravy a balení.
Recyklace je klíčovou součástí politiky značky PERGO k ochraně životního prostředí. 80% našich produktů je tvořeno přebytky z dřevozpracovatelského průmyslu. Používáme pouze obnovitelné zdroje dřeva, jako je borovice a smrk – nikdy nepoužíváme exotická dřeva či dřevo z deštných pralesů, kterým hrozí zánik. Laminátová podlaha PERGO je též prvním výrobcem podlah, který kdy obdržel oficiální certifikát Nordic Ecolabel, the Green Swan (zelená labuť). Tento certifikát potvrzuje, že laminátová podlaha PERGO je dobrou environmentální volbou. Je potvrzeno, že celkový dopad výrobků PERGO na životní prostředí od samého počátku, od výběru surovin, až po zpracování odpadu, je naprosto minimální.
Produkty PERGO jsou PEFC certifikované, což dosvědčuje, že dřevo použité v podlahách pochází z lesů, které jsou spravovány udržitelným způsobem.
Další výhodou laminátových podlah PERGO z hlediska životního prostředí je využití velkého množství termální energie, která se uvolňuje při spalování v zařízení na zpracování odpadu. Této energie PERGO využívá k zlepšení energetické efektivnosti provozu, kde recykluje veškerý odpad z řezání a frézování podlah a využívá energie ze spáleného odpadu při vytápění výrobního závodu.
PERGO je dobrá volba, ať to již zvážíte z jakéhokoliv úhlu pohledu – je to krásná a trvanlivá podlaha, která je šetrná k životnímu prostředí.
ENDLESS PLANK - NEKONEČNÉ PRKNO
Podlaha, kde prkno nikdy nekončí.
Dlouhá prkna jsou nejnovějším trendem a není těžké přijít na to, proč se staly tak oblíbené. Vytváří neodolatelný pocit prostoru a dodávají nepochybně moderní charakter každé místnosti.
PERGO EndlessPlank je podlaha, která vytváří iluzi nekonečného prkna. Veškeré dekory na sebe na konci každé lamely navazují, tudíž vytváří jednotný, nepřetržitý design, který jde od jedné stěny místnosti až ke druhé. Novinkou je dubový design, který skvěle demonstruje, jak laminátová podlaha PERGO EndlessPlank dodá charakter každé místnosti. Jde o opravdový rustikální, vesnický styl s naprosto realisticky vypadajícími trhlinami a drážkami. Tato laminátová podlaha vnese do prostoru život a nabízí opravdu ojedinělý výsledek. Podlaha, která nejenom že vydrží celý život, ale navíc vypadá, že i nikdy neskončí.
Natural Variation - postaršené dekory
Vyrábět autentické dekory nám nestačí – používáme chytré technologie, abychom vývoj tlačili neustále dopředu a vyráběli tak ještě mnohem sofistikovanější dekory laminátové podlahy PERGO.
Inovativní a patentovaný dekor Natural Variation přináší do světa laminátových podlah naprosto novou dimenzi. Díky speciální technice, která dodá každému prknu křídový, přirozeně vypadající vzhled, dochází k tomu, že je vytvořena osobitá variace s nádechem postaršené podlahy. Výsledkem je naprosto ojedinělý vzhled, který se snad již ani nedá zdokonalit. Jedinečný charakter dřeva, avšak se všemi výhodami laminátové podlahy.

POCIT STAROBYLÉHO DŘEVA - PERGO Natural Variation
total design - hranice jsou od toho, aby se posouvaly
PERGO TotalDesign je kolekce laminátové podlahy, která posouvá hranice designu podlah na vyšší úroveň. Nabízí vzory, které popírají všednost a konvenčnost. Pokud hledáte podlahu, která bude inspirovat extravagantní interiér, tak jste ji právě našli.
Jak může vypadat podlaha? Laminátová podlaha PERGO - Total Design přináší odpovědi na tuto otázku a každá nová kolekce přichází s novou výzvou.
Olaf Leonhardt, kreativní ředitel společnosti PERGO, je inovativní silou kolekce Total Design. Vytvořil kolekci, která posouvá hranici podlahového designu na druhou stranu od zvyklostí. Jde mu o to přijít na to, co se stane, když posuneme hranice naší představivosti a dopřejeme si to potěšení směle skočit vpřed.
Total Design je též důkazem, že nic není nemožné, když přijde na laminátové podlahy. Olaf čerpal inspiraci ze současných trendů, jeho design je hravý, extravagantní a inspirující. Nicméně vždy je diametrálně odlišný.
Total Design se nezastaví na půl cesty!
nejlepší odolnost
Trojitá ochrana

1 odolnost vůči opotřebení
2 odolnost vůči nárazům
3 odolnost vůči poškrábání

Všechny laminátové podlahy PERGO si uchovají svůj elegantní povrch po celou řadu let. Tajemství spočívá v patentované ochraně povrchu Titan X, tj. naší vícevrstvé technologii, která poskytuje zvýšenou ochranu proti opotřebení, nárazu a poškrábání. Naše nejlepší podlahy mají ochranu Titan X Advanced, které jsou vhodné do prostředí, které klade opravdu velké nároky na odolnost.
Laminátové podlahy PERGO mají speciální vrstvu částic oxidu hlinitého, které činí povrch laminátových podlah PERGO mnohem odolnější vůči poškrábání, než je tomu u jiných laminátových podlah.
Antistatická podlaha
Elektrostatické výboje z laminátových podlah PERGO jsou obyčejně velmi malé, nicméně se je snažíme ještě více snížit za použití technologie, která podlahám dodá permanentní antistatické vlastnosti po celou dobu životnosti podlah. Tato inovace snižuje nepříjemné elektrostatické výboje a splňuje antistatické klasifikace v souladu s EN 14041.
Celoživotní záruka
Extrémní odolnost laminátové podlahy PERGO je důvod, proč lze poskytnout záruku proti opotřebení, skvrnám a vyblednutí způsobené sluncem až na 50 let – což je bezpochyby nejlepší záruka na trhu.
PerfectFold 3.0 - o 30% rychlejší instalace
Instalace laminátových podlah PERGO je nyní ještě rychlejší a jednodušší než dříve. Inovativní systém PerfectFold 3.0 se používá u laminátových podlah PERGO ve všech třídách zátěže. Stačí zaklapnout lamely do sebe jakoukoliv z níže uvedených metod a za chvíli budete hotoví. Neexistuje riziko, že lamely zničíte. Pokud chcete lamely rozebrat, PerfectFold 3.0 systém Vám to umožní – jednoduše je rozeberte a nahraďte, kde je třeba.

Ze shora dolů
Ideální metoda pro rychlou pokládku velkých ploch. Zaklapněte lamelu na dlouhé straně spoje, zasuňte ji, dokud nepřilehne na konec posledně položené lamely a zatlačte směrem dolů.

Úhel
Ideální metoda pro pokládku první řady lamel. Zaklapněte do sebe lamely na krátké straně.

Horizontální pokládka
Na rozdíl od jiných značek se laminátové podlahy PERGO dají pokládat horizontálně. To je velmi vhodné na místech, kde je to obtížné, či téměř nemožné lamely pootočit, tj. když se pokládá poslední řada lamel či když pokládáte podlahu pod dveřními rámy a radiátory.
dotek autentičnosti - 9 textur povrchu
Krásná podlaha není jenom o tom, co vidíme na první pohled. Proto laminátové podlahy PERGO nejenom že vypadají autenticky, ale také tento pocit navozují.
Široká nabídka devíti různých povrchových textur podtrhuje autentický dojem z laminátové podlahy. Od ochozeného vzhledu postaršených podlah až po přirozený dojem z kresby dřeva nebo exkluzivní vzhled kožené podlahy. Interiér i strukturu povrchu můžete též doladit vhodnou volbou lesku. Ať hledáte jakýkoliv styl, laminátové podlahy PERGO vám pomohou vnést do vašeho domova charakter, který hledáte.
domestic elegance - Vejdete se do rozpočtu při zachování kvality
PERGO Domestic Elegance je ekonomicky výhodná kolekce, která nabízí 10 různých dekorů. Tato kolekce je báječným řešením, pokud máte omezený rozpočet – nic jiného než Váš rozpočet, to však neovlivní. Podlahy kolekce DomesticElegance nabízí kvalitní laminátové podlahy s 20ti letou zárukou, které jsou tak odolné, jak byste od PERGO laminátových podlah očekávali.

podlaha pro reálný život

PERGO - TEST ODOLNOSTI

PERGO - nejlepší odolnost

Z5