zakřivené dřevěné

zakřivená dřevěná podlaha - bolefloor

Volbou zakřivené dřevěné podlahy BOLEFLOOR, kterou vám přináší LABeKDesign, získáte naprosto jedinečnou a neopakovatelnou podlahu, která jde ruku v ruce s přírodou a ukazuje její přirozenost.
Navštivte showroom a sami se přesvědčte o dokonalosti a jedinečnosti, kterou vám nabízí zakřivená dřevěná podlaha BOLEFLOOR.
život není přímočarý, proč by dřevěná podlaha měla být?
BOLEFLOOR je ztělesněním návratu do přirozeného stadia růstu stromu tak, jak příroda zamýšlela. Nebyla to příroda,která vytvořila rovné palubky, bylo to pouze omezení technologií.
Optimalizace technologie BOLEFLOOR znamená úsporu přírodních zdrojů. Nejen, že je vzhled zakřivené podlahy esteticky přitažlivý, ale umožňuje snížit potřebnou těžbu dřeva, neboť díky této inovaci se zásadně sníží odpad při výrobě.
BOLEFLOOR je první průmyslově vyráběná dřevěná podlaha, jenž respektuje přirozený růst stromu a kopíruje křivky jeho kmene. BOLEFLOOR je skutečně unikátní. Každý kus podlahy je originál a v ploše se neopakuje. Zakřivená dřevěná podlaha BOLEFLOOR je navržena a vyrobena pro daný prostor, ve kterém se má nacházet. Jednotlivé kusy jsou pečlivě označeny řadou a umístěním v ní. Vše na sebe plynule navazuje a vytváří tak přírodní obraz na vaší podlaze.
Zakřivenou dřevěnou podlahu BOLEFLOOR lze pořídit v pěti dřevinách: dub, javor, jasan, ořech a třešeň. Lze ji pořídit jak v celomasivním, tak i vrstveném provedení, které je samozřejmě vhodné na podlahové topení. Běžně se dodává bez povrchové úpravy v předbroušené formě pro přímou aplikaci povrchové úpravy. Každý si tak podlahu může barevně přizpůsobit svým představám. Za příplatek lze BOLEFLOOR pořídit s kartáčováním a již hotovou povrchovou úpravu, kterou může být olej či lak.
Pro bližší informace nás kontaktujte.
curv8 by bolefloor
Zdrojem inspirace pro curv8 je příroda. Podlaha se skládá z osmi komponentů, které jsou pečlivě vybrány z datové banky naskenovaných stromů, respektive desek z nich. BOLEFLOOR má naskenováno více jak 100 tisíc stromů. A právě nejvíce se blížící desky 8 šablonám jsou vybrány ke zpracování. Minimalizuje se odpad a zachovává se tak přirozený vzhled rostoucího stromu. Těchto 8 desek tvoří jedno balení, které vytváří plochu o výměře 2,8 m2. Jednotlivá balení curv8 do sebe perfektně zapadají a vytváří krásnou přirozenou podlahu, na které díky nepravidelným křivkám není poznat, že se jednotlivé desky opakují.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
boleform - pro architektonické projekty a svět nábytku
ZAKŘIVENÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY
Z5