OKNA

Okno je výplň stavebního otvoru, který slouží od nejstarších dob až po současnost především k prosvětlování místností a pro přirozený kontakt obyvatel s okolím. Pro tento účel jsme zvolili prvotřídní kvalitu se širokou nabídkou včetně bezrámového zasklení, kterou nabízí rakouský výrobce ACTUAL.
firma actual
Již více než 40 let vyrábí ACTUAL jako 100% rodinná firma inovativní okenní technologii. Dnes je závod jednou z vedoucích značek na středoevropském trhu v oblasti oken, dveří, celoskleněných systémů a stínící techniky.
ACTUAL je 100% rakouská firma ve vlastnictví bratří Herwiga, Inga a Clause Ganzbergergerů . Cíl neustálého vylepšování a dalšího vývoje inspiruje 390 spolupracovníků a přes 150 partnerů ACTUALu v Evropě.
Okenní a dveřní systémy vyvinuté ve vlastním vývojovém centru kladou důraz na techniku a design. ACTUAL byl už třikrát vyznamenán cenou Ministertva životního prostředí za inovaci a spolkovou zemí Horní Rakousko. Okna vyvinutá a produkovaná v Ansfeldenu v Horním Rakousku jsou označená červeným a jako pečetí záruky kvality a inovace.
ACTUAL byla první rakouská firma, která sama vyvinula a vyráběla profilové systémy z plastu pro okna a dveře a je světovým průkopníkem ve výrobě ekologických, bezolovnatých okenních systémů, nezatěžujících životní prostředí.
ACTUAL je specialista na výrobu plast-hliníkových oken a počítá se jako 2 největší výrobce plastových oken v Rakousku. Úspěch s dřevo-hliníkovými okny a dveřmi vedl ACTUAL k výstavbě vlastní produkce ve Steiermarku. Díky velkým investicím mohly vzniknou na místě kde byla produkce oken s 90-ti letou tradicí nejmodernější výrobní prostory pro dřevo-hliníková okna v Evropě. ACTUAL je certifikovaný systémem kvality dle norem ISO 9001.
ACTUAL byl oceněn v soutěži Austrian Leading Companies. ACTUAL vyrábí okna a dveře pouze v Rakousku. Na základě požadavků trhu byly díky obsáhlým investicím v posledních letech rozšířeny výroby v Öberöstereichu a Steiermarku. Tyto moderní výroby jsou srovnatelné s evropskými výrobními technologiemi.
IDEÁLNĚ ZKONSTRUOVÁNO, PERFEKTNĚ ZKOMBINOVÁNO
ACTUAL SPLNÍ DÍKY SVÉ ŠIROKÉ PALETĚ PRODUKTŮ VAŠE INDIVIDUÁLNÍ PŘÁNÍ VZHLEDEM KE SLADĚNÍ DESIGNU LZE V RÁMCI JEDNOHO PROJEKTU KOMBINOVAT PLASTOHLINÍKOVÁ OKNA S DŘEVOHLINÍKOVÝMI.
okna
DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

ALWOOD – Revoluce v designu – venku i uvnitř zalícované křídla s rámy
CUBIC F – Individuální stylová ikona – zvenku zalícovaná křídla s rámy
CUCBIC C – Designové okno s hranatými liniemi
VIVA – Dřevo-hliníkové okno s klasickým designem
CLASSIC – Dřevěné okno s klasickým designem


PLASTOHLINÍKOVÁ OKNA

ALEVO – Designová revoluce – křídla zalícovaná s rámy, kubistické linie
MATRIX F – Individuální stylová ikona – zvenku zalícovaná křídla s rámy
MATRIX C – Kvalita premium – rovné linie
MATRIX S – Kvalita premium – dynamicky profilované okno
SOLAR – Osvědčený allrounder
celoskleněný design
CELOSKLENĚNÝ DESIGN LOFT – TAM KDE SE VNITŘEK STANE VNĚJŠKEM A NIC NENARUŠUJE VÝHLED, TAM ZAČÍNÁ SEN O ŽIVOTĚ BEZ HRANIC . OBYTNÝ PROSTOR A PŘÍRODA SPLYNOU V JEDNO. DÍKY TÉTO MODERNÍ ARCHITEKTUŘE VZNIKÁ ŽIVOTNÍ POCIT , KTERÝ JE FORMOVÁN SVĚTLEM, OTEVŘENOSTÍ A PROSTORY BEZ HRANIC S PANORAMATICKÝMI VÝHLEDY.
stínící technika
FIRST CLASS STÍNICÍ TECHNIKA

ACTUAL VYVINUL VELMI ŠIROKÝ PROGRAM STÍNICÍ TECHNIKY, KTERÁ JE DŮLEŽITÝM DOPLŇKEM K OKENNÍM SYSTÉMŮM. ACTUAL NABÍZÍ VELMI ROZSÁHLÝ PROGRAM ŽALUZIÍ A ROLET, ALE TAKÉ ŠIROKÝ SORTIMENT SÍTÍ PROTI HMYZU A HLINÍKOVÝCH OKENIC.
dveře
POSUVNÉ DVEŘE
DŘEVOHLINÍKOVÉ KOMBINOVANÉ SE SKRYTÝM RÁMEM SYSTÉM LOFT
DŘEVOHLINÍKOVÉ CUBIC
PLASTOVÉ / PLASTOHLINÍKOVÉ
NENÍ OKNO JAKO OKNO.

ALWOOD & ALEVO od ACTUAL - revoluce v designu

Z5